Kontakt & Bokning | Vadstena Klosterhotel
okt. 1, 2022 014313000 hotel@klosterhotel.se Boka nu: Presentkort →

Kontakt och bokning

Bokningstelefon: 0143-13000
Hotellreception VX +46 (0)143-13000
Fax +46 (0)143-136 48
E-post hotel@klosterhotel.se

Vår bokning är öppen Mån-Lör kl 08.00-18.00 samt Söndagar kl. 8-14. Du kan alltid boka din vistelse, se tillgänglighet & priser online via vår hemsida.

Vi är ett kontantfritt hotell

Vadstena klosterhotel ortagard 15
Personal klosterhotellet2021beskuren
Konferens sakerhetsdiplom vadstena klosterhotel 3

VD

Matilda Milton

Vice VD

Julia Milton

Hotell & Spachef

Sofia Lindholm
sofia@klosterhotel.se
0700- 63 26 27

Försäljningschef

Mats Engstrand
mats@klosterhotel.se
0701-080108

Ekonomichef

Barbro Ekenberg
0143-138 69

HR

Therese Hemborg
0704-917 733

Restaurangchef

Aurore Milton
aurore@klosterhotel.se
0143-130 00 / 0705-36 80 87

Kökschef

Stefan Winkler
stefan@klosterhotel.se
0143-133 61 / 0705-31 53 48

Husfru

Angelica Grahn
angelica@klosterhotel.se
0731-596987

Konferens & möten

konferens@klosterhotel.se
0143-130 00

Spabokning

spa@klosterhotel.se
0143-130 00  Tis-Lör kl. 11-18/ Sön kl. 11-14

Hotellbokning

hotel@klosterhotel.se
0143-130 00  Mån-Lör kl.08-18/ Sön kl 08-14

Restaurangbokning

restaurang@klosterhotel.se
0143-130 00  Mån-Lör kl. 11-18

Besöksadress
Vadstena Klosterhotel AB
Klosterområdet, Lasarettsgatan 3
592 30 VADSTENA

Postadress
Vadstena Klosterhotel AB
Hamngatan 4
592 31 VADSTENA

Besöksadress
Vadstena Klosterhotel AB
Klosterområdet, Lasarettsgatan 3
592 30 VADSTENA

Postadress
Vadstena Klosterhotel AB
Hamngatan 4
592 31 VADSTENA

Org.nr: 55 62 66-1792
Momsreg: nr. SE5562661792-1

IBAN SE12 8000 0838 3200 3203 2104

Swift Code/BIC: SWEDSESS

Godkänd för F-skatt

Här bokar du online

Translate »